טיולי ג'יפים אגדה בשטח

סוג: טיולי ג'יפים כתובת: בית ג'אן טלפון: 052-7011501 מפת סימון שבילים: 1 - החרמון, הגולן ואצבע הגליל נבדק לאחרונה: 11/11/2018
מזג האוויר באזור: 26

תקציר:

חברה לטיולי ג'יפים המתמחה בכל היופי שיש למסלולי הגליל העליון להציע

תיאור:

באגדה בשטח, חברת טיול טיולי גיפים שנקודת מוצאה הינו שמורת הר מירון בגליל העליון, טיול הג'יפים לא יהיה סתם יהיה טיול ג'יפים.
הטיול יהיה  עם המון אקשן נוף וטבע מדהים.

טיול הג'יפים של אגדה בשטח הינם חוויה פראית  לא שגרתית  עם תפאורה טבעית של הטבע במלוא הדרו בתוך נופים מרהיבי עין שאין כדוגמתם בארץ.

בואו לחגוג עימנו אירועים כמו יום הולדת או הצעת נישואין מקורית ומרגשת, ואולי – סתם בא לכם לעשות משהו שונה וחווייתי במיוחד עם כל המשפחה בשבת? אנחנו ב"אגדה בשטח" מחכים לכם פה

הטיולים בשטח מתחלקים למסלולים שונים, ביום או בלילה, בשטח הפתוח בתוך נופים טבעיים משכרים – הרים, בקעות, יערות וחורשות, כשברקע – הר החרמון, הרי הלבנון, סוריה וירדן ואיך לא - הכנרת המהממת במלוא הדרה.והים תיכון .

בחרו לכם את המסלול שמתאים לכם – משפחות עם ילדים, קבוצות מאורגנים ואפילו כבודדים. לאלו שמעוניינים בטיול רגוע - יש מסלול  קל האורך כשעתיים.

לפני כל יציאה לשטח מדריך מקצועי מצוות המדריכים שלנו יתדרך אתכם לגבי המסלול אליו תצאו לרבות הסבר על נהלי הבטיחות שעליהם צריך להקפיד בעת הנסיעה בשטח.

ביטוח מקיף מלא קיים לכל כלי הרכב שברשותנו וגם לרוכבים עליהם.