טיולי סגווי בתל אביב מבית זוזו תיירות

סוג: סאגווי כתובת: טיילת תל אביב טלפון: 050-8004565 מפת סימון שבילים: 10 - גוש דן וחוף פלשת נבדק לאחרונה: 21/1/2015
מזג האוויר באזור: 16

תקציר:

חברת זוזו תיירות מפעילה סיורי סגווי יחודיים בתל אביב ובגוש דן.

תיאור:

הסגווי [רכינוע בעברית] הינו כלי תחבורה בעל 2 גלגלים הנע באמצעות מנוע חשמלי. שמו העברי ניתן לו בגלל הדרך בה הוא מופעל - רכינה קדימה גורמת לסגווי לסוע קדימה ורכינה אחורה תסיע את הסגווי לאחור. חברת זוזו תיירות מפעילה סיורי סגווי מעניינים בתל אביב ובירושלים.

 

טיולי הסגווי המוצעים באיזור תל אביב:

סיור סגווי בטיילת תל אביב יפו לנמל יפו העתיקה:

חוויה מדהימה של ריחוף קליל על הסגווי בטיילת היפה בישראל נתחיל את הסיור בכניסה למלון הרודס תל אביב (חניה בחניון כיכר אתרים הסמוך) ניסע לאורך טיילת הרברט סמואל של עיר החוף היפה בישראל ונראה את בנייני הבאוהאוס שנתנו לה מעמד מיוחד על ידי אונסק"ו כעיר הלבנה נמשיך עד מבואות יפו העתיקה ונראה את נמל יפו העתיק המתחדש בימים אלו ונחזור לכיכר אתרים שם נסיים את הסיור. משך הסיור שעתיים.  

 סיור סגווי בטיילת תל אביב – נמל תל אביב ופארק הירקון:

חוויה מדהימה של ריחוף קליל על הסגווי בטיילת היפה בישראל נתחיל את הסיור בכניסה למלון הרודס תל אביב (חניה בחניון כיכר אתרים הסמוך) ניסע לאורך הטיילת צפונה אל נמל תל אביב המחודש, שוקק חיי מסחר, בתי קפה וקהל. נשמע על הקמת הנמל ותפקידו בהקמת המדינה הצעירה בשנים הראשונות שלה. נמשיך משם לסיור סגווי וטבע מדהים במרחבים העצומים ובפינות הנסתרות של פארק הירקון. חוויה ייחודית של ריחוף על כלי חשמלי מתקדם מסוגו בעולם, הסגווי, תוך כדי הנאה מאוצרות נחל הירקון, מגוון החי והצומח, ומאווירת החופש במרכז הירוק של העיר תל אביב. הגלישה על הסגווי, בסמוך למים, בין מדשאות רחבות ובצל העצים בכל עונה ובכל מצב רוח. משך הסיור שעתיים.

ספארי רמת גן :

בואו לחוות סיור סגווי ייחודי מסוגו בארץ ובעולם, מסע בעקבות בעלי החיים בסוואנה האפריקנית, תוך כדי ריחוף על כלי חשמלי מדהים, הסגווי. הנסיעה על הסגווי בשבילי הספארי תוך כדי צפייה בחיות הגן מאפשרת להפוך מאורח חיצוני לחלק מהטבע ולחוות את אפריקה בלב גוש דן! הוסיפו לכך את הריחוף על הכלי החשמלי, הסגווי, וקבלו חוויה יוצאת דופן ומדהימה של החיות. משך הסיור שעתיים ומומלץ לאוהבי טבע - הזמינו עכשיו!  בטלפון -  0508004565

 

 

 

34.769 32.085