גני סיפור בחולון

סוג: פארק עירוני נושא: חניון פיקניק, בילוי מחיר: ללא עלות עונה: כל השנה מים: אין מפת סימון שבילים: 10 - גוש דן וחוף פלשת
מזג האוויר באזור: 16

תקציר:

גני הסיפור בחולון הינם גני משחקים לילדים שבין מתקניהם שולבו מיצגים צבעוניים מסיפורי ילדים.

איך מגיעים:

איך מגיעים לגני הסיפור בחולון? נוסעים לכיוון חולון ולפי המפה נבחר את הסיפור החביב עלינו וניסע לגן הרלוונטי. ישנו מקבץ גדול של גני סיפור בקרית מטלון באיזור של הרחובות רפאל איתן-מוטה גור, והשאר מפוזרים ברחבי העיר חולון.

מפה של מיקומם של גני הסיפור בחולון ניתן לראות בקישור הבא: http://www.holon.muni.il/toshavim/Documents/mapatGaneiSipur.pdf

גני סיפור בחולון

מידע כללי:

גני הסיפור בחולון הינם חלק מיוזמת ראשי העיר חולון ליפוך לבירת הילדים של ישראל. במסגרת יוזמה זו הוקו במסגרת פרוייקט פיסול סביבתי גנים ובהם פסלים סביבתיים שפוסלו ע"פ תוכנם של ספרי ילדים פופולריים.הגנים מהווים אטרקציה מיוחדת לילדים כי הם מפגישים אותם עם דמויות מתוך הספרים אותם הם פוגשים.

גני סיפור בחולון

פירוט:

ברחבי העיר חולון פרוסים נכון להיום 37 גני סיפור. לאף אחד אין סיכוי וגם אין טעם לרדוף אחרי כל הגנים ביום אחד היות שהמרחק בין הגנים הינו גדול ולא כל הגנים ידברו אל כל הילדים. בסיורינו בגני הסיפור בחולון התמקדנו במתחם גני הסיפור ברח' מוטה גור אשר אותו בחרו ילדינו בעקבות אהבתם לספר "דירה להשכיר", אשר מומחש להפליא במתחם זה. לאחר מכן עברנו למיצג העוסק ב"כינה נחמה"  ולאחר מכן רצו הילדים למתקנים המושקעים הנמצאים בגן. בהזדמנות אחרת ביקרנו גם בגן חמשת החושים.

רשימת גני הסיפור ופרטים אודות הפסלים ניתן למצוא כאן: http://www.holon.muni.il/visitors/Tourism/Pages/ganSipur.aspx

בקישור זה ניתן להוריד חוברת לקראת הביקור בגני הסיפור בחולון - חוברת

גני סיפור בחולון

34.782432.0069