טיילת צלילי המוזיקה בראש העין

סוג: פארק עירוני נושא: בילוי מחיר: ללא עלות עונה: כל השנה מים: יש מפת סימון שבילים: 10 - גוש דן וחוף פלשת נבדק לאחרונה: 1/8/2015
מזג האוויר באזור: 16

תקציר:

טיילת צלילי המוזיקה הינה טיילת נחמדה לאורך חלק מערוצו של נחל רבה העובר בעיקר ראש העין. האטרקציה המרכזית בטיילת - מזרקה בה הילדים נהנים לשכשך.

איך מגיעים:

איך מגיעים לטיילת צלילי המוזיקה? הטיילת נמצאת ברח' מנחם בגין בראש העין - נכנסים לראש העין מקח' יהודה הלוי - הכניסה שקרובה למגדל צדק - ומשם ממשיכים ישר עד שמגיעים לכיכר בה פונים ימינה לרח' מנחם בגין. ישר אחרי הפניה נראה משמאלינו את טיילת צלילי המוזיקה. ניתן לחנות בחניה לצד הרחוב ולעבור את הכביש או לחילופין להמשיך עד שנראה את מגרשה החנייה בקצה השני של הטיילת ולפנות שמאלה ולחנות שם.

מידע כללי:

טיילת צלילי המוזיקה הינה טיילת הנמצאת בשלבי פיתוח בראש העין. הטיילת אמורה לחבר בין יחקי ראש העין ולהתחבר גם לשביל הירקון. כיום הקטע הפעיל נמצא באיזור רח' מנחם בגין

פירוט:

מה יש לראות בטיילת צליל המוזיקה? חוץ משביל הליכה לצד ערוצו היבש של נחל רבה [בחורף בערוץ שוצף לאחר הגשמים] יש בטיילת מדשאות ירוקות יפות, פסלי אבן של כלי נגינה, מזרקת נוי נאה וגולת הכותרת מבחינת הילדים - מזרקה המשפריצה מים והמיועדת למשחקם של הילדים. מומלץ להביא בגדים להחלפה ומגבות.

החיסרון היחידי של המזרקה בפארק ציליל המוזיקה הינה שהשטח המוצל מסביב למזרקה הוא יחסית קטן ושאין שירותים באיזור [מלבד בבית הקפה הסמוך].

המזרקה בפארק סגורה עד להודעה חדשה

34.958 32.098