פארק כפר סבא

סוג: פארק עירוני נושא: חניון פיקניק, בילוי מחיר: ללא עלות עונה: כל השנה מים: אין מפת סימון שבילים: 7 - השרון ומערב השומרון נבדק לאחרונה: 5/8/2018
מזג האוויר באזור: 15

תקציר:

פארק כפר סבא הינו פארק עירוני מדהים המשלב מתקני משחק מושקעים, מרחבי דשא עצומים ו"אמת מים"

איך מגיעים:

לפארק כפר סבא מגיעים קווי אגד:

לשער האיצטדיון (שלב א') - קווים 2 ו-5 , ירידה בתחנת הקאנטרי קלאב.

שער רח' הגליל (שלב א')-  קווים 3 ו-5 , ירידה בתחנת שכונת מוצקין.

שער ויצמן (שלב ב') - קווים 1 ו-2 , ירידה בתחנת שכונת תקומה - ויצמן 177.

לוחות זמנים מפורטים ניתן למצוא באתר של חברת  אגד.

אם נגיע ברכב פרטי - בצומת ירקון ניסע צפונה [כשנגיע מכיוון צומת מורשה נרד במחלף ירקון מכביש 5 וניפנה שמאלה ברמזור, אם נגיע מפ"ת נמשיך ישר, ואם נגיע מהשומרון נפנה ימינה] בכביש 40 עד המפגש עם כביש 55, שם נפנה שמאלה לכפר סבא לרח' ויצמן ובפנייה השנייה ימינה נפנה למגרש החנייה של הפארק לפי השילוט.

ניתן גם להגיע לפארק כפר סבא גם באמצעות ה WAZE - רק שימו לב שאם אתם מתכננים להגיע לאיזור של המתקנים אתם צריכים להגיע לכניסה מרח' וייצמן.

פירוט:

פארק כפר סבא הינו ללא ספק אחד המיוחדים בין הפארקים העירוניים בזכות "אמת המים" שתוכננה בו [בימינו האמה לא פעילה - עקב שיפורים תחזוקתיים]

בכניסה לפארק נפגוש במתקנים המשוכללים, הנמצאים על רצפה בטיחותית ונמצאים תחת הצללה וככל שנמשיך להתסובב במרחבי הפארק נתרשם מההשקעה הרבה שהושקעה בתיכנונו.

פארק כפר סבא

ישנם בפארק שבילי אופניים בהם הילדים נהנו לרכב, אגם אקולוגי שריתק את כולנו, מתקנים ייחודיים בצורת חיות, מגרשי משחקים והמון המון מקום.

כמו כן ישנם בפארק מקומות מיוחדים למנגל ושולחנות פיקניק לנוחיות האורחים.

פארק כפר סבא

עוד מתחמים מיוחדים שיש בפארק כפר סבא הינם פינת חי קטנה, מתחם להחלקה על גלגיליות, מסלול רכיבת שטח לשיפור מיומנויות רכיבה, והרבה שטחים מוצללים.

פארק כפר סבא

גולת הכותרת של הפארק היא "אמת המים" שפועלת רק בימים שישי-שבת, והיא מדהימה את כל הצופים בזרמי המים היוצאים ממנה [אם אתם מגיעים ביום שישי מומלץ להביא בגדים להחלפה לקטנים, שיהנו לרוץ בין ה"גייזרים"]  - האמה לא פעילה - היא אמורה לחזור לפעילות במהלך 2017

איך יוצרים קשר עם מנהלת פארק כפר סבא?

שעות פעילות משרדי המנהלת: ימים א'-ה', בין השעות 8:00-15:00.

טלפון מינהלת הפארק: 09-7636600, 09-7636601, 09-7668399

אחראי משמרת בתפקיד: 050-3166471

כתובת דוא"לpark@ksaba.co.il

פקס: 09-7668398