פריחת רקפות ביער בית קשת

נושא: פריחה מחיר: ללא עלות עונה: חורף מים: אין מפת סימון שבילים: 3 - הגליל התחתון והעמקים נבדק לאחרונה: 4/2/2015
מזג האוויר באזור: 8

תקציר:

בתחילתה של דרך נוף יער בית קשת יש פריחת רקפות מדהימה

איך מגיעים:

פריחת הרקפות שאנו מדברים עליה, נמצא סמוך לכניסה לדרך נוף יער בית קשת הסמוכה לצומת גולני. אם נגיע מכיוון חיפה על כביש 77 נפנה ימינה לפי השילוט לדרך הנוף ולמחנה שמשון קצת לפני צומת גולני, אם נגיע מכיוון צומת גולני, נפנה שמאלה ברמזור הראשון לפי השילוט.

כשנגיע לכביש הגישה, בצומת ה T הראשונה נפנה ימינה ניסע קצת בין השדות וכשנראה את היער משמאלינו נעצור בצד ונצא להסתובב בין הרקפות

מידע כללי:

יער בית קשת, הנמצא בגליל התחתון, ניטע על המורדות המזרחיים של הרי נצרת מהם ניתן להשקיף וליהנות מהנוף המרהיב של הגליל התחתון ועמק יזרעאל. שטחו של יער בית קשתהינו כ 25,000 דונם, ומצויים בו גם אלוני תבור עתיקים שהינם שריד ליערות שכיסו בעבר את איזור זה. כדי לראות את מפת יער בית קשת לחצו כאן

פירוט:

הרקפות פורחות ביער בית קשת במרבדים אין סופיים. כדאי להסתובב בנחת וליהנות מהמרבדים המדהימים של הרקפות הורודות והלבנות. אם נרצה נוכל להמשיך לסוע בדרך הנוף של יער בית קשת וליהנות ממצפורים ואף נוכל לעשות פיקניק באחת מפינות הישיבה שביער.

ואם אתם מחפשים צימר באיזור אז אירוח וחוויה כפרית בגליל של משפחת קרסו ובית בקיש של משפחת יפת יכולים להיות אופציה נהדרת עבורכם.

35.389 32.768