בדיקת TikAtum

הבעיה שתמיד מטרידה מטיילים בטיולי קייאקים או מסלולי מים עמוקים היא כיצד לשמור על דברי הערך, כדוגמת ארנקים, פלאפונים, מסמכים אישיים ומפתחות לרכב  שישארו יבשים.

סדרת התיקים החדשה של Tik Atum פותרת בעייה זו.

התיקים עשויים PVC חזק וגמיש, מגיעים בצבעים מדליקים  ונסגרים בצורה ייחודית המונעת חדירת מים מבעד לפתח הכנסת החפצים.

קיבלנו לבדיקה תיק בנפח 10 ליטרים [יש גם בנפח של 5 ו 20 ליטר] והחלטנו לבדוק אותו באמבטיה – לפני היציאה לשטח. שמנו בתוכו מספר ניירות ולאחר האטימה השפרצנו עליו מים מכל הכיוונים ולאחר שסיימנו , ניגבנו ידיים, פתחנו את התיק והניירות יצאו יבשים. 

לאחר הבדיקה הביתית החלטנו לצאת עם התיק לשטח והמסלול שנבחר  היה הדרג'ה – נחל דרגות תחתון. התיכנון המקורי היה להכניס פנימה רק ארנק אחד ולהכניס את התיק לאחד התרמילים שהיו אמורים להרטב אולם החבר'ה ראו את התיק, התלהבו ממנו והכניסו את כל רכושם היקר כולל מצלמות, מכשירי טלפון ניידים וארנקים, ולבסוף אטמנו את התיק לפי ההוראות וקשרנו אותו מחוץ לאחד התרמילים עם הציוד.

למי שלא מכיר – הדרג'ה הינו מסלול ארוך במדבר יהודה שחלקו הגדול כולל ירידת מצוקים [חלקם אף  ישר לתוך מים] צליחת גבים ומעברי מים עמוקים בשחיה. במהלך הטיול ה TikAtum צלל בתוך המים עם נושאו וצף על המים כמו שאר התיקים בסיטואציות אחרות. בסוף המסלול פתחנו את התיק וכל הדברים היו יבשים.

ולסיכום, למי שמתכנן לעשות קייאקים או מסלול עם מים עמוקים וחשוב לו תיק שישמור על חפצי הערך שלו - TIKATUM זו אופציה נהדרת.