וילות נופש למשפחות

בשנים האחרונות החל לצוץ בישראל טרנד חדש ולוהט- השכרת וילות למשפחות. במסגרת הטרנד הנ"ל מתאחדות מספר משפחות יחדיו ושוכרות וילה אחת בלבד: וילה למשפחות, כך המשפחות מתחלקות יחדיו בתשלום הכספי עבור נופש בוילה ונהנות מנופש זול יותר אך איכותי יותר. אירוח בוילה למשפחות עשוי הן לחסוך עלויות רבות והן עשוי לגרום ללכידות, לגיבוש משפחתי ולאווירה יוצאת דופן.

אירוח משפחתי ללא מתח:

לעיתים כאשר נערך מפגש משפחתי בבית הפרטי של משפחה מסוימת ישנו מתח באוויר, לפעמים המשפחה המארחת מרגישה קושי בזמן האירוח מכיוון שלפני האירוח יש לנקות ולבשל ובתום האירוח על המשפחה המארחת לנקות ולסדר את כל הבלגאן שנוצר בעקבות האירוח והדבר עשוי לגרום למתחים קלים, אך אם מספר משפחות יגיעו יחדיו להתארח בוילה למשפחות הן יוכלו להנות ולבלות יחדיו מבלי שתהיה אווירת מתח באוויר. כך יתחיל ויסתיים הבילוי המשפחתי באווירה מלוכדת ועם טעם של עוד...

נופש משפחתי שמשלב פרטיות ומרחב:

אין לכם ממה לחשוש, גם כאשר הנכם מגיעים מספר משפחות יחדיו לנפוש בוילות למשפחות כל משפחה יכולה לקבל פרטיות מוחלטת, זאת מכיוון שבוילות ישנם חדרי שינה וסוויטות שמעניקות שלווה ופרטיות. ישנם אף מתחמים גדולים המכילים מספר וילות למשפחות ובמתחמים אלו תוכל כל משפחה להתארח בוילה שונה.

חיסכון בעלויות:

פרט לעובדה כי נופש בוילה למשפחות מאפשר לחסוך עלויות אם מתחלקים בתשלום עבור השכרת הוילה עם עוד משפחות, ניתן לחסוך כסף נוסף במהלך אירוח בוילה: בדרך כלל וילות למשפחות מכילות מטבח מאובזר ובו מקרר, כיריים, תנור, מיקרוגל ועוד שלל אבזור שמאפשר להכין ארוחות עשירות. על מנת שלא יהיה עליכם לאכול במהלך כל הנופש במסעדות-דבר אשר מייקר עלויות, מומלץ להכין מבעוד מועד רשימה של מצרכים עימם תוכלו להכין ארוחות שבני המשפחה אוהבים. את המצרכים שתקנו תוכלו לאחסן במטבח המאובזר מבלי שהם יתקלקלו.

כמו כן, האטרקציות הרבות שקיימות בוילה למשפחות יגרמו לכם להישאר במהלך רוב הזמן בוילה, האטרקציות מעסיקות את הילדים ולכן כמעט ולא יהיה עליכם לקחת אותם לפעילויות או למקומות שדורשים הוצאה כספית. בריכת השחייה, המתקנים המתנפחים, שולחן הסנוקר ושלל האטרקציות הקיימות בוילות יגרמו לילדים שלכם שלא לרצות לעזוב את הוילה. אל דאגה, גם לכם-ההורים, מצפים שלל אטרקציות: בנוסף לבריכת השחייה מחכה לכם בוילות למשפחות ג'קוזי ספא, וישנן וילות בהן סאונה יבשה או רטובה, שולחן פוקר ומערכת קריוקי.

כל המשפחות שהגיעו עד כה לבלות בוילה למשפחות נהנו מאד וחוו חוויה יוצאת דופן. כאשר הנופש נגמר קשה מאד לחכות לנופש הבא שיערך בוילות. אז קדימה, 'הרימו את הכפפה', תחליטו באיזה אזור בארץ אתם מעוניינים לנפוש ושריינו מקום בוילות למשפחות, נופש בוילות יספק הן לילדים והן למבוגרים שביניכם נופש איכותי במהלכו תקבלו רמת שירות גבוהה.