פתרונות סולאריים

Solar simple הוקמה מתוך אמונה וחזון כי אנרגיה סולארית "ירוקה" יש לנצל בחיי היום-יום שלנו, בדברים הפשוטים שאנו עושים, בתרבות הפנאי והבילוי שלנו על ידי אינטגרציה פשוטה בין טכנולוגיה ומוצר תוך אי התפשרות על הפן האסתטי ורמת הביצועים.

הטכנולוגיות הייחודיות אשר אנו מייצגים מאפשרות ללקוח ליהנות מן הערך המוסף של טעינה  "ירוקה" מן השמש, ללא התפשרות בנוחות, משקל, גודל או עיצוב המוצר ובכך בעצם להפוך את השמש למקור אנרגיה זמין עבורנו ולפתרון אנרגטי של ממש.
Solar Simple דוגלת בחדשנות מתמדת, אנו מפתחים פתרונות ליישומים חדשים ומביאים לכם את חזית הטכנולוגיה על מנת להוביל את שוק המוצרים הסולאריים ולספק חוויה מתמשכת ללקוח.

המוצרים מתחלקים לארבע קטגוריות עיקריות:

תיקים סולארים מעוצבים- בנפח 30 ליטר עם פאנל סולארי אינטגראלי עוצמתי. מתאים מאוד לתלמידים וסטודנטים ולמטיילים.

פאנלים סולאריים - מגיעים בגדלים שונים ובעוצמות שונות, מתוכננים לספק פתרון אנרגיה כולל למכשירים אלקטרוניים בשטח. הפתרון המושלם לחיילים ומטיילים אשר נמצאים זמן רב בשטח ללא יכולת טעינה או סתם למי שבא לו להשתזף בחוף הים ולוודא שיש לו מספיק סוללה לצלם את השקיעה.

כיסויים סולאריים לסמרטפונים מובילים - הדור הבא של כיסויי הפלפון. מכפיל את ביצועי הסוללה של הפלפון ומאפשר טעינת חירום סולארית כאשר כל מקורות האנרגיה אזלו.

מוצרי פנאי משלימים - רמקולים עוצמתיים וקומפקטיים, פנסי LED ושלל מוצרים נוספים לשטח

Solar Simple מזמינה אתכם לבקר באתר, להתרשם מן המוצרים ולבצע רכישה קלה ובטוחה.

 

לחצו כאן לרכישת המוצרים

7% הנחה בהקשת קוד הקופון 1313- בעת הרכישה