פארק בריכות נחל קרת-פארק יקנעם

פארק בריכות נחל קרת-פארק יקנעם

פארק בריכות נחל קרת ביקנעם הינו פארק מיוחד המאפשר פיקניקים באווירה נינוחה.

איך מגיעים

לפארק בריכות נחל קרת מגיעים מהכניסה ליקנעם, כאשר אם מגיעים מכיוון דרום, פונים ימינה אחרי מרכז הקניות ואם מגיעים מכיוון צומת התשבי, נפנה שמאלה לפני מרכז הקניות. אחרי שפנינו לכיוון יקנעם ניסע ישר כל הזמן כ 1.5 ק"מ עד שנגיע לגשר הולכי רגל מעל כיכר – הפארק נמצא משמאל לכיכר. ניתן לחנות לפי השילוט לחניון פארק נחל קרת מימין או צמוד לפארק בחניות הספורות שישנן שם.

טלפון לבירורים לגבי שעות פתיחה: 04-989-0060

פירוט

פארק בריכות נחל קרת הינו פארק נוי נחמד. בפארק ישנן מדשאות, בריכות נוי גדולות מדורגות ומפלים הנשפכים לתוכן ומס' מתקנים לגדולים בלבד [גלגל עץ, מקבילים, מיטת עץ לשכיבות סמיכה ומתקן נוסף לפיתוח שרירי ידיים ]. בפארק גם קיימת פינת חי קטנה שילדינו הקטנים מאד נהנו ממנה [למרות שהיתה סגורה כשהגענו]

בסמוך למתקנים ישנו חורש גדול המיועד לפיקניקים בו מותרת הבערת אש. מעל ערוץ הנחל היבש בקיץ ישנם 2 גשרים [לא הצלחנו להבין למה לאחד מהם קוראים גשר הברבורים, כי לא ראינו כאלו באיזור]. הפארק היה פתוח בימות הקיץ במשך 4 שעות בלבד כל יום [בין 16:00-20:00].

ולסיכום? אם חיפשתם פארק כדי לבלות בו עם ילדיכם – לא זה המקום – הם ישתעממו מהר מאד. אם חיפשתם פארק לפיקניק או לזמן איכות זוגי – זה בהחלט יכול להיות מקום פוטנציאלי. האווירה של המפלים והבריכות בפארק נחל קרת בהחלט שווה בילוי זוגי של אחרי הצהריים.

דגשים

הכניסה לפארק בריכות נחל קרת ולפינת החי בחינם לתושבי יקנעם עם הצגת כרטיס תושב, ולאורחים בתשלום.
טלפון לבירורים לגבי שעות פתיחה: 04-989-0060 

לפוסט הזה יש 3 תגובות

 1. אילה

  הלכנו לפארק אתמול, היה מאכזב מאד.
  הבריכות היום סגורות, השירותים נעולים, וכשהתחלנו לעשות מנגל, הגיע איש תחזוקה מהעיריה וביקש מאתנו לזוז למתחם הפיקניק בלבד.
  ב 19:00 הפארק נסגר, על אף שבקיץ השקיעה הרבה יותר מאוחרת.
  סך הכל היתה תחושה לא נעימה בפארק

  1. NelAdmin

   מציע לברר מול העיריה

כתיבת תגובה

סוג האתר

לא ידוע

על האתר

לחצו לניווט

מחפשים מורה דרך לטיול הבא שלכם? מלאו את הטופס הבא או חייגו 052-4282461