טיילת צלילי המוזיקה בראש העין

טיילת צלילי המוזיקה בראש העין

הינה טיילת נחמדה לאורך חלק מערוצו של נחל רבה העובר בעיקר ראש העין. האטרקציה המרכזית בטיילת - מזרקה בה הילדים נהנים לשכשך.

איך מגיעים

איך מגיעים לטיילת צלילי המוזיקה? הטיילת נמצאת ברח' מנחם בגין בראש העין – נכנסים לראש העין מקח' יהודה הלוי – הכניסה שקרובה למגדל צדק – ומשם ממשיכים ישר עד שמגיעים לכיכר בה פונים ימינה לרח' מנחם בגין. ישר אחרי הפניה נראה משמאלינו את טיילת צלילי המוזיקה. ניתן לחנות בחניה לצד הרחוב ולעבור את הכביש או לחילופין להמשיך עד שנראה את מגרשה החנייה בקצה השני של הטיילת ולפנות שמאלה ולחנות שם.

פירוט

טיילת צלילי המוזיקה הינה טיילת הנמצאת בשלבי פיתוח  מתקדמיםבראש העין. הטיילת אמורה לחבר בין חלקי ראש העין ולהתחבר גם לשביל הירקון. כיום הקטע הפעיל נמצא באיזור רח' מנחם בגין

מה יש לראות בטיילת צליל המוזיקה? חוץ משביל הליכה לצד ערוצו היבש של נחל רבה [בחורף בערוץ שוצף לאחר הגשמים] יש בטיילת מדשאות ירוקות יפות, פסלי אבן של כלי נגינה, מזרקת נוי נאה וגולת הכותרת מבחינת הילדים – מזרקה המשפריצה מים והמיועדת למשחקם של הילדים. מומלץ להביא בגדים להחלפה ומגבות.

החיסרון היחידי של המזרקה בפארק ציליל המוזיקה הינו שהשטח המוצל מסביב למזרקה הוא יחסית קטן ושאין שירותים באיזור [מלבד בבית הקפה הסמוך].

דגשים

תפעילו פנגו אם אתם עומדים לחנות בכחול לבן, במזרקה יש סכנת החלקה. שמרו על הילדים – אם נתתם להם להיכנס זה באחריותכם!

לפוסט הזה יש 4 תגובות

 1. אושרה

  מותר לעשות מנגל?

  1. NelAdmin

   לא

 2. בתאל שוורץ

  האם פעיל בימים אלו? ב1/8/21?

  1. NelAdmin

   מומלץ לדבר עםהעירייה לוידוא שאכן עובד

כתיבת תגובה

סוג האתר

פארק עירוני נחמד עם אטרקציה לילדים – המזרקה

על האתר

מחפשים מורה דרך לטיול הבא שלכם? מלאו את הטופס הבא או חייגו 052-4282461