גני סיפור בחולון

גני סיפור בחולון

גני הסיפור בחולון הינם גני משחקים לילדים שבין מתקניהם שולבו מיצגים צבעוניים מסיפורי ילדים.

איך מגיעים

איך מגיעים לגני הסיפור בחולון? נוסעים לכיוון חולון ולפי המפה נבחר את הסיפור החביב עלינו וניסע לגן הרלוונטי. ישנו מקבץ גדול של גני סיפור בקרית מטלון באיזור של הרחובות רפאל איתן-מוטה גור, והשאר מפוזרים ברחבי העיר חולון.

למפה של מיקומם של גני הסיפור בחולון – ליחצו כאן

פירוט

גני הסיפור בחולון הינם חלק מיוזמת ראשי העיר חולון להפוך לבירת הילדים של ישראל. במסגרת יוזמה זו הוקמו במסגרת פרוייקט פיסול סביבתי גנים ובהם פסלים סביבתיים שפוסלו ע"פ תוכנם של ספרי ילדים פופולריים. הגנים מהווים אטרקציה לילדים כי הם מפגישים אותם עם דמויות מתוך הספרים אותם הם אוהבים.

גני סיפור

ברחבי העיר חולון פרוסים נכון להיום 37 גני סיפור. לאף אחד אין סיכוי וגם אין טעם לרדוף אחרי כל הגנים ביום אחד היות שהמרחק בין הגנים הינו גדול ולא כל הגנים ידברו אל כל הילדים. בסיורינו בגני הסיפור בחולון התמקדנו במתחם גני הסיפור ברח' מוטה גור אשר אותו בחרו ילדינו בעקבות אהבתם לספר "דירה להשכיר", אשר מומחש להפליא במתחם זה. לאחר מכן עברנו למיצג העוסק ב"כינה נחמה"  ולאחר מכן רצו הילדים למתקנים המושקעים הנמצאים בגן. בהזדמנות אחרת ביקרנו גם בגן חמשת החושים.

גני סיפור

בהזדמנות אחרת הלכנו לבקר בדר "2 חתולים על ספסל" – ו"המפוזר מכפר אזר" – ושילבנו גם ביקור באתר"דרך הביטחון" הנמצא בסמוך, דרך אשר שימשה בתקופה שלפני מלחמת העצמאות לעקיפת כפרים ערביים עויינים ביציאה מתל אביב למושבות הדרום. באתר ניתן לראות קטע מהדרך, וחתך גובה שלו בו רואים את רכיביה הפיזיים וכיצד הצליחו לסלול דרך בחולות מבלי שתשקע.

דגשים

  • ליד גני הסיפור בחולון שימו לב שאתם חונים כחוק
  • לעמוד של גני הסיפור באתר עיריית חולון שם נמצא המידע על כל הגנים ניתן ללחוץ כאן

כתיבת תגובה

סוג האתר

גנים עירוניים סביב נושא סיפורי הילדים

על האתר

לחצו לניווט

מחפשים מורה דרך לטיול הבא שלכם? מלאו את הטופס הבא או חייגו 052-4282461