פארק החורשות בתל אביב

פארק החורשות בתל אביב

פארק החורשות בתל אביב הינו פארק עירוני מושקע בדרומה של תל אביב

איך מגיעים

החנייה של פארק החורשות [יש הרבה מקומות] נמצאת ברח' בן צבי 71 בתל אביב [אם תקלידו בוויייז פארק החורשות תגיעו לכניסה ללא מקומות חניה].

פירוט

פארק החורשות הוקם על בסיסן של מס' חורשות שניטעו בשנות ה 50 בגבול שבין תל אביב ליפו. הפארק חודש בסוף שנת 2013 וכל הזמן מתבצעות בו עבודות פיתוח. חלק מהפארק הוקם על שרידיהם של פרדסים ישנים וניתן להבחין בשרידי תעלות ההשקייה ששוקמו – במיוחד באיזור הקרוב לחניה.

פארק החורשות בתל אביב

מה יש בפארק החורשות? המון מתקני משחק המתאימים לילדים בכל הגילאים, החל מקטנטנים וכלה בילדים בני עשר+ שיהנו לטפס על המגדל הגבוה ולהתגלש או לחילופין לרוץ בפארק החבלים הגבוה הנמצא במתחם המרוחק יותר או ליהנות מגלישה באומגה הגדולה. איזורי המשחקים מוצללים.

האטרקציה המרכזית בפארק החורשות הינה המגדל הגבוה אשר מאפשר מחד תצפית גם ליפו וגם לתל אביב ומאידך ישנן בו 2 מגלשות מהנות – אחת ארוכה עם שיפוע חד יחסית ואחת קצרה יותר עם שיפוע מפותל.

בנוסף ישנה בפארק גינת כושר המאפשרת לשלב ריצה בשביל הפארק ההקפי עם אימוני כח.

מעל הפארק מתנשא צריחה של הכנסיה הרוסית – ניתןלבקר במקום בקבוצות קטנות. ו

בצידו המזרחי של  הפארק, מצידו השני של רח' פנחס לבון הגובל את המתחם המרכזי ממזרח, ישנם מתקנים נוספים ובהם מתקני החבלים. בפארק החורשות אסור להבעיר אש אולם מחוץ לפארק ישנו שטח קטן עם שולחנות בו ניתן לעשות זאת. ברחבי הפארק פזורות ברזיות ובפארק ישנם שירותים

פארק החורשות בתל אביב

דגשים

  • שימרו על הילדים כשהם על המתקנים!
  • שימו לב היכן אתם חונים!

כתיבת תגובה

סוג האתר

פארק עירוני עם מתקנים שוים

על האתר

לחצו לניווט

מחפשים מורה דרך לטיול הבא שלכם? מלאו את הטופס הבא או חייגו 052-4282461