ספורטק קריית אונו

ספורטק קריית אונו

ספורטק קרית אונו הידוע בעיקר בשם פארק קרית אונו הינו פארק בו ישנם מגרשי ספורט ואימון ובצידם גם מדשאות גדולות ומתקנים לילדים.

איך מגיעים

איך מגיעים לפארק קריית אונו? פארק קריית אונו נמצא בשדרות לוי אשכול – אחרי תחנת הדלק – אם מגיעים מכיוון קריית אונו. אם ניסע לפארק קריית אונו מכיוון פתח תקווה / אוניברסיטת בר אילן / כביש מכבית, נעשה פרסה בכיכר שצמודה לתחנת הדלק ונפנה ימינה לפארק בפנייה שאחרי תחנת הדלק.

פירוט

מה יש בפארק קריית אונו? המקום בעצם מחולק ל 2 מתחמים באופן לא רשמי. האיזור היותר קרוב לכביש ידוע לציבור בשם ספורטק קריית אונו ובו ישנם מגרשי כדורסל, מגרש קט רגל, איזור לגלגיליות ורולרס ומתקני כושר.

ספורטק קריית אונו

חלקו השני של המקום מתחיל באופן לא רשמי במזרקה בצורת כדור שלצידה מספר מתקני משחק לילדים גדולים, ממשיך בשדירה ארוכה שמשני צידיה מדשאות, פינות ישיבה ובמס' נקודות אף מתקני משחק לקטנטנים ובסוף השדירה ישנה מזרקה המשפריצה מים מהרצפה בשעות קצובות להנאת הילדים בחודשי הקיץ ולצידה מתקני משחק נוספים.

ספורטק קריית אונו

דגשים

  • לשאלות בנושא הספורטק ניתן לפנות לטלפון 03-6350280 או במייל sporteka@012.net.il
  • עליית ילדים על המתקנים – רק בהשגחת הוריהם ובאחריותם לשמור עליהם

לפוסט הזה יש 2 תגובות

  1. דן

    הי, רציתי לשאול אם מתקיימים אימונים בראש השנה, כי אני ועוד כמה חברים רוצים לבוא לשחק במגרש הסינטטי. אם כן, יש אפשרות לשכור מגרש איכשהו? תודה ויום נעים

    1. NelAdmin

      אני מציע שתתקשר למשרדי הפורטק לברר – 03-635-0280

כתיבת תגובה

סוג האתר

שילוב של ספורטק, פארק משחקים לילדים ומקום בילוי.

על האתר

מחפשים מורה דרך לטיול הבא שלכם? מלאו את הטופס הבא או חייגו 052-4282461