ביקורת מוצר – סנדלי "קלהרי" של שורש

ביקורת מוצר – סנדלי "קלהרי" של שורש

בשבוע שעבר, בעודי גולש באתר של שורש ומחפש סנדלים חדשות [וכרגיל מתלבט בין גובי לסטרים] אחרי שאחד הילדים "עיקל" את הסטרים הנאמנות שליוו אותי לאורכם של קילומטרים רבים בשבילים ובמדרכות, נכנסה פתאום הודעת ווטסאפ מסיגל, אשת יחסי הציבור של שורש אם בא לי להתנסות בדגם החדש של סנדלי שורש "קלהרי", הלכתי לעמוד הרלוונטי וראיתי שהיצרן מגדיר את הסנדל כ"גם וגם" כלומר גם לטיולים וגם לשימוש יומיומי, בדיוק מה שאני צריך.  אז עניתי לה כן, ואחרי מס' ימים כבר חיכו לי הסנדלים ליד הדלת.

כשפתחתי את התיק המפורסם [שאחד הילדים העלים אחרי שניה לפק"ל קפה שלו] חיכה שם זוג סנדלים עם סוליה אפרפרה גבוהה,  באופן חשוד, ואכן השוואה לסטרים ולקלאסיק הראתה שהסוליה עבה בכמעט סנטימטר מהדגמים הקודמים. בדקתי את הגמישות של הסוליה והיא היתה יחסית רכה לסוליות הקשות של הדגמים שהכרתי.

למחרת הלכתי עם הסנדלים לעבודה, בתחילה היו קצת קשיי הסתגלות לסוליה אבל אחרי מס' שעות הסנדל כבר קיבל את צורת הרגל ולא הורגש שהוא חדש. במסדרונות קולגות רבים החמיאו לצבע היפה של הסוליה.

בערב יצאתי לריצה קלה משולבת שטח עם הסנדלים, שסולייתם הרכה נראתה לי מתאימה לעניין. הסנדלים החזיקו את הרגל יפה מאד ואבנים שדרכתי עליהן לא הורגשו [כנראה הודות לסוליה העבה].

מס' ימים אחרי כן הסנדלים נבחנו במבחן האמיתי, טיול שטח קשוח עם טבילה במים בשעת בוקר מוקדמת. הסוליה החזיקה אותי יציב גם על הסלעים החלקלקים וגם על מדרונות חוליים, והסוליה העבה בלמה את הזעזועים של ההליכה המהירה היטב. כשיצאנו מהמעיין שחיכה בסוף המסלול, ונעלתי את הסנדלים – והיתה תחושה רגילה.

בערב שטפתי את הסנדלים ולמחרת בבוקר הן כבר היו "כמו חדשות", והוחבאו לפני שאחד הגדולים ילטוש עליהן עיניים…

 

קצת מהמפרט הטכני של הסנדלים:

יש את הסנדלים במידות 40-47 בצבעים כחול מעיין, קאמל, אפור-קרחון ושחור-שחמט.

לרצועות ישנן 6 נקודות אחיזה בסוליה [x-strapTM] מה שמקנה להן את האחיזה הטובה.

הרפידה של הסוליה עשויה מחומר אנטיבקטריאלי שמשפר את האיוורור ומונע ריחות לא נעימים.

הסנדלים מיוצרות בארץ, באמצעות חשמל המיוצר באנרגיית השמש.

סנדלי קלהרי מיוצרים מחומרים טיבעוניים בלבד.

משקל הסנדל 670 ג' [הסטרים שוקל 680]

המחיר לצרכן: 399 ש"ח.

תמונות הסטודיו צלמו ע"י ישראל פורלנד.

כתיבת תגובה

מחפשים מורה דרך לטיול הבא שלכם? מלאו את הטופס הבא או חייגו 052-4282461