אירגון והדרכת טיולים לבתי ספר

אירגון והדרכת טיולים לבתי ספר

רכזי / רכוות טיולים!

נלך טיולים תבנה אתכם, בתיאום ובהתאמה אישית, את תוכנית הטיולים הבית ספרית וכל מה שמסביבה.

אנחנו נפעיל בשבילכם את מערך הטיולים מקצה לקצה ונחסוך מכם את כל ההתעסקויות עם גיוס מדריכים, מציאת מסלולים והזמנת אוטובוסים. השירות שלנו הוא משלב התיכנון של הטיול ועד סיומו המוצלח..

התיכנון מתחיל כבר לפני שנת הלימודים כאשר מתאמים לכל שיכבה את הטיולים שלה, כולל התחשבות בתאריכי הבחינות המתוכננים ובעונות השנה, ובשלב השני, לאחר שעברנו עם רכז הטיולים הבית ספרי את השלב הראשון – אנו נעביר לבית הספר את תוכנית הטיולים השנתית – כולל תוכן הטיולים – כדי שבית הספר יוכל לאשרם מול הפיקוח וחדר המצב, ולאחר מכן נדאג לפרטים הטכניים שקשורים לכל טיול [הזמנת כניסות לאתרים, הזמנת הסעות וכו']

המדריכים שלנו הינם אדיבים, מנוסים ומקצועיים והינם בעל אישור להדרכה [תו תקן] במערכת החינוך.

ניתן לארגן דרכינו גם ימי של"ח במקומות שונים, אירועי בר מצווה כיתתיים [למשל עליה למצדה באור ראשון] ימי טיול בודדים, טיולי סופשנה לצוות, סיורי סליחות ועוד.

תכנון הטיול יתבצע בשיתוף בית הספר, תוך אפשרות קישור התוכן למערכת הלימודים [בשיעורי היסטוריה, אזרחות, מולדת ותנ"ך]. אנו נתכנן עבורכם את מה שתזדקקו לו – מיום סיור בודד ועד לתוכנית סיורים שנתית שלמה, על כל מרכיבי הסיור – כוללל רכישת כרטיסים לאטרקציות ואתרי ביקור, אירגון הסעות ואם תזדקקו גם נסייע לכם בארגון מקום הלינה לטיולים בני יומיים ויותר.

המדריכים שלנו הינם מורי דרך מנוסים ונעימים המעבירים את.הסיורים בצורה מרתקת וחוויתית. לכל המדריכים שלנו יש אישור להדרכה במערכת החינוך.

רוצים לעבוד איתנו?

מוזמנים לשוחח עם יוסי – המדריך הראשי ב 050-5832920 או בווטסאפ

או עם אושר – מנהל החברנ בטלפון 0524-282461 או בווטסאפ 

כתיבת תגובה

מחפשים מורה דרך לטיול הבא שלכם? מלאו את הטופס הבא או חייגו 052-4282461