פעילויות ליום האשה

פעילויות ליום האשה

מס' רעיונות לפעילות ליום האשה

יום האשה הבינלאומי הינו ה 8 במרץ וסביב זה מקומות עבודה רבים מארגנים לרווחתן ולהנאתן של העובדות פעילויות שונות – ולעיתים גם מבקשים מאיתנו רעיונות, אז לכבודכן קיבצנו את הרעיונות ליום האשה שהצוות העלה בצורה מסודרת – ואם תרצו להזמינ אותנו לארגן – נשמח.

הפעילות הראשונה שאנו מציעים לום האשה היא – פעילות אחה"צ בירושלים שכוללת סיור מרתק בעקבות נשים משפיעות  יחסית לתקופתן ולאחר מכן סיור טעימות כיפי וטעים בשוק מחנה יהודה.

פעילות נוספת הינה סיור בבני ברק + טעימות – כשבמרכזו – מקומה של האשה בעולם החרדי, במהלך הסיור, אם יתאפשר מבחינת זמינות,  נפגוש אשה מרתקת שתספר על חיה בעולם החרדי, הנחשב סגור יחסית, גברי ומדיר נשים…

פעילות לנשים שאוהבות אקשן ביום האשה שאנו מעבירים היא סיור באיזור ים המלח [תלוי במזג האוויר] הכוללת טיול קצר, אטרקציה מוטורית וקינוח בסעודה טעימה.

גם יום סיור בכרמל הפורח בדיוק בעונה זו הינו אופציה לפעילות ליום האשה כאשר ניתן לשלב בן אטרקציה מוטורית / מסלול רגלי קצר / ארוחה טעימה – לבחירת הקבוצה.

אז אם בא לכם שנארגן עבורכן פעילות ליום האשה – מוזמנות להתקשר או לשלוח ווטסאפ ל 0524282461 ונתכנן איתכן ועבורכן יום אשה בלתי נשכח.

כתיבת תגובה

מחפשים מורה דרך לטיול הבא שלכם? מלאו את הטופס הבא או חייגו 052-4282461