צימרים עדנת האוהבים במגדל

צימרים עדנת האוהבים במגדל

עדנת האוהבים הינו מתחם צימרים מושקע עם בריכה ליד הכנרת

פירוט

עדנת האוהבים

במתחם עדנת האוהבים ישנן 6 יחידות אירוח פרטיות, שבמרכזן בריכת שחיה גדולה [משותפת לכל המתחם], דשא, ערסלים וחדר אוכל ממוזג. בחדר האוכל יש מטבח מאובזר הכולל סירים, מחבתות, סכום, צלחות, מקרר גדול, מתקן תמי 4, כיריים. מחוץ לחדר האוכל ישנה פינת מנגל עם כל הציוד הנדרש [מלבד גחלים]

עדנת האוהבים

היחידות במתחם עדנת האוהבים:

אהבה קסומה:

יחידת אהבה קסומה הינה יחידה צמודת קרקע. ביחידה יש מיטה זוגית, ג'קוזי, מקלחת – שירותים, מטבחון קטן הכולל: מיני מקרר, מיקרוגל ופינת קפה, וטלוויזיה עם כבלים. מחוץ ליחידה יש פינת ישיבה חיצונית אישית הנמצאת במתחם דק אישי שסגור עם שער

יערת הדבש:

יחידת אהבה קסומה הינה יחידה צמודת קרקע קרובה לבריכה.. ביחידה יש מיטה זוגית, ג'קוזי, מקלחת – שירותים, מטבחון קטן הכולל: מיני מקרר, מיקרוגל ופינת קפה, וטלוויזיה עם כבלים ופינת ישיבה זוגית.  מחוץ ליחידה יש פינת ישיבה חיצונית אישית הנמצאת תחת פרגולה וצופה לנוף הארבל.

נהוריתא:

יחידת נהוריתא הינה יחידה בקומה השניה. ביחידה יש מיטה זוגית, ג'קוזי, מקלחת-שירותים, מטבחון קטן הכולל: מיני מקרר, מיקרוגל ופינת קפה, וטלוויזיה עם כבלים ופינת ישיבה אישית. מחוץ ליחידה פינת ישיבה חיצונית אישית הנמצאת במתחם דק אישי ופינת זולה לרביצה.

 

עדנת האוהבים

הסוויטה:

יחידת הסוויטה הינה יחידה בקומה השניה בה יחידת הורים וחצי חדר לילדים בו מיטת קומותים. ביחידת ההורים יש מיטה זוגית, ג'קוזי , מקלחת – שירותים, מטבחון קטן הכולל: מיני מקרר, מיקרוגל ופינת קפה, ישנה פינת ישיבה אישית בתוך היחידה, טלוויזיה עם כבלים ומחוץ ליחידה פינת ישיבה חיצונית אישית הנמצאת במרפסת הצופה לבריכה ולארבל.

יחידת עדנת האוהבים:

יחידת עדנת האוהבים הינה יחידה בקומה שניה אליה עולים במדרגות עץ פרטיות. ביחידה יש מיטה זוגית, ג'קוזי ומקלחת – שירותים, מטבחון קטן הכולל: מיני מקרר, מיקרוגל ופינת קפה., טלוויזיה עם כבלים ומחוץ ליחידה פינת ישיבה חיצונית אישית הנמצאת במרפסת דק אישית הצופה לנופי הר הארבל ולכנרת.

אבשיוש

יחידת אבשיוש הינה יחידה בקומה השניה. ביחידה יש מיטה זוגית, ג'קוזי ומקלחת – שירותים, מטבחון קטן הכולל: מיני מקרר, מיקרוגל ופינת קפה., טלוויזיה עם כבלים ומחוץ ליחידה פינת ישיבה חיצונית אישית הנמצאת במרפסת  הצופה לנוף של הבריכה והר הארבל.

להזמנת החופשה הבאה שלכם שלחו ווטסאפ ובעלי המקום יצרו עימכם קשר

עדנת האוהבים

כתיבת תגובה

סוג המקום

מתחם צימרים מושקע עם בריכה במושבה מגדל ליד הכנרת

יצירת קשר

מעוניינים בפרטים נוספים על הצימר? מלאו את הטופס הבא