ביקורת מוצר- בקבוק ״טריין״ קליקסיל של שורש

ביקורת מוצר- בקבוק ״טריין״ קליקסיל של שורש

בקבוק לשימוש יום יום ששומר גם על טמפרטורה וגם נוח לשימוש זה משהו שקשה למצוא ולכן כשהתקשרה סיגל מ"שורש" והציעה לי לבדוק בקבוק מסידרת הבקבוקים החדשה של שורש הייתי דיי סקפטי. בסדרה יש שלושה בקבוקים, שניים מהם עשויים מטריטן, שהינו חומר  ידידותי לסביבה [שזה אחד מהמסרים המרכזיים של חברת "שורש" – הגנה על הסביבה ושימוש מירבי בחומרים מתכלים] כשאחד מהם מיועד לשימוש יום יומי ואחד מהם גם שומר על טמפרטורה של מים קרים, והשלישי – דגם ה "טריין" מיועד לשמור גם על טמפרטורה של מים חמים – וכשמו כן הוא [TERRAIN – פני השטח באנגלית] – מיועד לאנשי השטח, אז אתם כבר מנחשים באיזה מהם בחרתי.

אז אחרי השטיפה הראשונה מילאתי את הבקבוק מים, והכנסתי למקרר לקראת הטיול הראשון. בבוקר הוצאתי את הבקבוק, ניסיתי לקחת שלוק ראשון , ולאכזבתי המים לא היו קרים, המקרר עבד כמו שצריך ועברו כמה שניות עד שהבנתי שהיות שהבקבוק שומר על טמפרטורה, הוא פשוט עשה את מלאכתו…אז מילאתי מים קרים מבקבוק אחר שהיה במקרר ויצאנו לדרך.

אחרי שעה בדקתי את הבקבוק חיצונית – היה יבש לחלוטין [ולא הזיע כמו בקבוקים דומים], במהלך הסיור שתיתי מהבקבוק לסירוגין וכשהרגשתי שהבקבוק עומד להסתיים השארתי קצת כדי לבדוק כמה זמן המים יישארו קרים. , הזרימה של המים נהדרת והפתח לא גדול מידי ולא קטן מידי. בערב, כ 14 שעות ממילוי הבקבוק לגמתי את שארית המים שעדיין היו קרים. פתחתי את הבקבוק לייבוש, ניערתי וכמעט שלא נשארו מים כי מבנה הפקק של הבקבוק מתאחד עם הבקבוק ולא מונע זרימה של מים.

למחרת יצאתי לצעידה עם הבקבוק, היה קל מאד לפתוח את המים וללגום תוך כדי צעידה בזכות טכנולוגית ה CLICKSEAL המיוחדת שפותחה על ידי שורש [פטנט רשום] שמאפשרת פתיחה נוח של הבקבוק, סגירה בקליק ומוגנות מלאה מדליפות מים באיזור הפקק. במהלך הצעידה בשמש הורגשה התחממות של הבקבוק [בכל זאת הציפוי מתכת בצבע כהה..] נראה שגם ההתקן שמחבר את הפקק לבקבוק הוא חזק מאד [החומר מזכיר את החומר ממנו רצועות סנדלי השורש]

את ניסוי המים החמים ביצענו ב 2 שלבים. לאחר הרתחת מים מהקומקום מילאתי את הבקבוק. אחרי 3 שעות נמזגה כוס קפה ראשונה, המים היו לוהטים והמיסו את הגרגרים. אחרי 3 שעות נוספות לא הורגש שינוי משמעותי בטמפרטורת המים. לאחר 3 שעות נוספות כבר הורגש שהמים מתחילים להתקרר אבל הם עדיין היו חמים מאד.

המפרט הטכני של הבקבוק שנבדק:
בקבוק טריין משקל: 360 ג'
צבע ירוק-כהה [יש גם בצבעים כחול ושחור].
נפח: 700 מ"ל
מחיר לצרכן: 159 ש"ח בחנויות הטיולים.

צילום- ישראל פורלנדר – התקבל מ "שורש"

כתיבת תגובה

מחפשים מורה דרך לטיול הבא שלכם? מלאו את הטופס הבא או חייגו 052-4282461